Весілля - це самий казковий і зворушливий момент в житті молодят. 

Незабутня атмосфера ресторану, уважний персонал, унікальні страви з витонченою подачею зроблять ваше свято по справжньому особливим.

Залежно від того, як планується весілля: для вузького кола або з максимальною кількістю родичів і друзів, ми зможемо підібрати оптимальне банкетне меню і обговорити різні нюанси.


Наша команда професіоналів зробить все можливе, щоб подарувати казку вашій новонародженої сім'ї і подарувати посмішки гостям.

Тераса на даху  ресторації Нова Провінція

Для організації незабутнього банкету на честь весілля варто звернути увагу на відкриту терасу, яка знаходиться на даху ресторації. Ця відкрита тераса буде ідеальним рішенням для банкетів в теплу пору року. Також відкрита терасі ресторації «Нова Провінція» ідеально підходить для організації виїзної весільної церемонії, адже ресторація «Нова провінція» знаходиться на 10 поверсі, де відкривається неймовірний вигляд на мальовничу алею проспекту Космонавтів та фонтан "Сонячна система"

В оформленні відкритої тераси використовується багато зелені і повітряно-білі тенти від сонця. 

Ви можете прикрасити терасу весільною президією, кульками та іншими декоративними елементами на свій розсуд. Наші декоратори студії Helen Decor

 з радістью допоможуть вам в цьому