Коли ви щасливі,  вам хочеться літати...


Відчути себе по-справжньому на висоті, ніби поміж двох небес, сповна відчути радість особливого свята - вас запрошує ресторація Нова Провінція. 


Елегантний інтер'єр ресторану, відмінний сервіс, п'янкий букет відбірних вин,  шедеври сучасної української кухні від шеф-кухаря та неймовірно красива панорама на місто - все це робить ресторацію «Нова Провінція» місцем з особливо романтичною атмосферою для святкування урочистих подій.

Особливість святкування у Ресторації Нова Провінція

«Скриня іменинника» - це велика скриня з  комірками, в яких розміщені подарункові сертифікати.

Тільки у нас, святкуючи День Народження за поперднім замовленям від 8 осіб, вам надається можливість обрати собі подарунок, але робиться це наосліп, ви не будете знати, які подарунки сховані в комірках, і навмання вибираєте одну.

Відкривається комірка спеціальним ключем, який під оплески і гомін гостей урочисто виноситься в зал і презентується для вас. Подарунки від закладу є досить цінними, але не менш цінною є увага персоналу до іменинника, оскільки вам дарується можливість відчути себе «королем вечірки». 

Всі погляди гостей будуть прикуті до цього дійства, і кожен з присутніх теж захоче опинитись в центрі такої уваги і відсвяткувати свій День Народженні в «Новій Провінції».

Ви маєте можливість виграти сертифікат на відвідування ресторації на 500 грн, 1000 грн, а також сертифікати на 10 авторських коктейлів, 10 "сонячних" сніданків  і найголовнішим призом є сертифікат на 2000 грн.

Банкетне меню*

*Банкетне меню та алкоголь доступні  за попереднім замовленням від 8 осіб за  умови формування замовлення за 3 дні до святкування та з мінімальною сумою замовлення по кухні від 1000 грн/особа